Uzmanlık Eğitimlerimizi

Birebir Eğitim

Birebir Eğitim

Birebir eğitimlerimiz, grup derslerimize katılma olasılığı olmayan, çalıştığı iş bölümünden dolayı veya yaşadığı konumdan dolayı katılamayan öğrencilerimizi kapsamaktadır.
Birebir eğitimlerimizde müfredat normal grup eğitimlerimizdeki müfredat ile aynı olmakla birlikte, süreç olarak özel ders kapsamına gireceği için süre olarak daha kısa sürmektedir.

Hedefimiz, HAYALLERİNE DOKUNARAK geleceğe umutla bakacak nesiller yetiştirmek…

Farklı eğitim modelleri...

Birebir Eğitimler

Grup eğitimi olarak alınabilen eğitimlerimize, Özel ders (Birebir Eğitim) olarak da alınabilmektedir. Birebir alınabilecek eğitimlerimizin listesi aşağıdaki gibidir.

Hala yaşamış olduğumuz pandemi sürecinde evinde kendini hastalıktan korumak isteyen ve eğitim almak isteyen onlarca öğrenci adayımız için; Canlı yayın eğitimlerimiz Akademimiz’de gerçekleşen eğitimlerimiz ile bire bir aynı müfredat ile devam edilecektir. Eğitmenimiz, Akademi çatısı altında  derste iken aynı zaman da da canlı yayın ile  on-line kayıt olan öğrencilerimize bağlanarak eğitime devam edecektir. Böylece dünyanın her yerinden Ri Akademi’ li olabileceksiniz…

-Canlı Yayınlarımızla mezun olan öğrencilerimiz diğer mezun öğrencilerimizle eşit şartlara sahip olurlar.

-Müfredattaki programların sadece birine veya birkaçına kayıt olabilirsiniz.

-On-line eğitim alan öğrencilerimiz başarısız olursa öğrenme garantisi kapsamında eğitimlerini ücretsiz olarak tekrar yüz yüze alabilecekler.

-BİLGİSAYAR, İNTERNET VE SAKİN ORTAMI olmayan öğrencilerimiz akademimizi saat 19:00’a kadar kullanabilmektedir.

Ri Akademi Fırsatlar
%50 İndirim Kampanyası

Seçili eğitimlerimizde Yüzde 50 İndirim fırsatını kaçırmayın. Siz de Ri Akademi'li olun, sektörde öne geçin!

Kampanya Bitişi: 30 Nisan 2024