Uzmanlık Eğitimlerimizi

15 mayıs tarihine kadar eğitimlerimize kayıt olan tüm annelere %20 indirim hediye ederek kariyerlerine destek veriyoruz.

15 mayıs tarihine kadar eğitimlerimize kayıt olan tüm annelere %20 indirim hediye ederek kariyerlerine destek veriyoruz.

Kurucumuzun Mesajı Var!

Akademimizin Kurucusu ve aynı zamanda kendisi de anne olan Nilgün İşlek’den Anneler Gününde Tüm Annelerimize indirimli eğitim olanağı. Annelerimizin kariyerlerine destek olabilecek eğitim paketlerimizdeki indirimler, çalışma hayatı içinde olan veya çalışmayı, meslek edinmeyi düşünen annelerimiz içinde harika bir fırsat olacaktır.

Ayrıca Kurucumuz Nilgün İşlek’in tüm annelerimize birde mesajı var!

Kadınlar çok zengin karakterli ve çok yetenekli varlıklardır. Farkında olmadıkları birçok yetenek keşfedilmeyi hazır bekliyor olabilir. İsteseler yeteneklerini keşfedebilirler. Üniversite okumuş olsalar bile hiçbir zaman yapmayacağı bir mesleğe sahip oluveriyor. Gerek hayat şartları gerekse ataerkil toplum zihniyeti kadınları bu duruma düşürmekte. Aslında kadın tek başına karar veremeyen bir varlık değil. Sadece saygılı ve naif.

Yapılan araştırmalara göre çalışan annelerin çocukları çalışmayan annelerin çocuklarına göre daha zeki oluyorlar. Çalışan kadınlarımıza devletin verdigi haklar var zaten dogum izni, süt izni gibi... Ama 3 ay sonra artık mesleğine dönmelisin diyor. Kendin icin, çocuğunun geleceği için. 3 aylıkken evde bırakırız onları, aslında onlarında direnci o zamandan başlar. Yani kadınlarımız evlendiler diye anne oldum diye elini eteğini çekmesinler hiçbir şeyden çalışmaya devam etsinler.

İş veya meslek sahibi olmayan kadınlar kendilerini geliştirip keşfetmeleri için bir çok fırsat var ellerinde. Mesleğini değiştirmek isteyen, işine tekrar tutunmadan yollarını arayan, ilgili bölümden mezun ancak iş bulamamış kadınlar...Ve özellikle kendini çocuklarına adamış ama ekonomik sebeplerden dolayı kendi ile alakasız bir çok yerde çalışmak zorunda kalmış kadınlar...

Ben bir kadın, bir eğitmen ve bir anne olarak Annelerimize Özel hazırladığımız bu indirimli uzmanlık eğitimlerinin ntüm Annelerimize yepyeni ufuklar açacağına ve sertifikalı, uzman bireyler olabileceklerine inanıyorum.

Anneler gününde alacağınız uzmanlık eğitimlerinde %20 İndirim sizleri bekliyor (ilk 5 kayıt da geçerlidir). Siz de hemen kendiniz için veya anneniz için dilediğiniz kariyer eğitimini seçerek bu fırsattan yararlanın.

İndirimli eğitimlerimize aşağıdaki linklerden ulaşabilir, eğitim detaylarını almak için bizi 0532 230 05 96 nolu eğitim danışma hattımızdan arayabilirsiniz.