Uzmanlık Eğitimlerimizi

Mimarların Bilmesi Gereken Programlar Eğitimi

Mimarların Bilmesi Gereken Programlar Eğitimi

Mimarların Bilmesi Gereken Programlar Eğitimi

Ri Akademi’den yepyeni bir eğitim daha: Mimarların bilmesi gereken programlar eğitimi.

Mimarlık ve İç Mimarlık Fakültelerinde okuyan veya Mimarlık Sektörü içerisinde çalışanlara özel hazırladığımız bu eğitimin içeriği ve eğitim detaylarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Mimarların Bilmesi Gereken Programlar Eğitim İçeriği

  • Autocad ile Teknik Çizim (50 Saat)
  • 3ds Max ile Modelleme (60 Saat)
  • Revit Mimari Eğitimi ile Yapı Tasarımı (50 Saat)
  • V-Ray ile Malzeme ve Render (25 Saat)
  • Lumion ile Render ve Animasyon (25 Saat)
  • Photoshop ile Fotogerçekçi Renderlar (15 Saat)
  • Sunum Teknikleri ile Müşteri İletişimi (20 Saat)
  • Word & Excel ile İş Yönetimi (25 Saat)
  • Lightroom ile Sahne Düzenleme (15 Saat)
  • Premiere ile Video Oluşturma (15 Saat)

Bu eğitimleri bir paket içerisinde Bütünleşik Eğitim olarak alabileceğiniz gibi tüm eğitimleri tektek de almanız mümkündür, yazımızın devamında bu konuyla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca eğitimlerimizi sınıf ortamında yüzyüze alabildiğiniz gibi, dersle aynı zamanda devam eden ve sınıfa canlı bağlantıyla gerçekleştirilen Online/Canlı eğitim olarak da alabilmektesiniz.

Hem Öğrencilere hem de sektör içinde çalışan Mimarlara Özel Eğitim

Sektör içerisinde bulunmanıza ve yükselmenize yardımcı olabilecek olan Ri Akademi’den yepyeni bir eğitim daha: Mimarların bilmesi gereken programlar eğitimi, iş hayatınızda ihtiyaç duyacağınız birçok eğitimin birleştirilmesiyle oluşturulmuştur. Tüm bu eğitimleri Paket olarak alabileceğiniz gibi her eğitimi ayrı ayrı tekli eğitim şeklinde de alabilmektesiniz. Konuyla ilgili Tüm Eğitimler sayfamızı da inceleyiniz mutlaka.

Eğitim Programımız dahilinde sizlere sektör içinde ihtiyacınız olan programların eğitimlerini vermemizin yanında yetkinliklerimiz ile sizlere eğitimini verdiğimiz programların Uluslararası Sertfikalarını da verebilmekteyiz. Autodesk, Microsoft, Adobe gibi sektör lideri kuruluşların programlarının sertifikalarını veren Ri Akademi, aynı zamanda yoğun çalışma temposu olanlar ve zamansal olarak boş zaman yaratamayanlar içinde her gün 3 seans eğitim vererek mutlaka kendinize uygun bir zamanda eğitim alabilmenize olanak sağlıyor.

Mimarların bilmesi gereken programlar eğitimimizde Mimarlık ve İç Mimarlık bölümlerinde okuyan öğrencilerimize yönelik eğitimler olduğu gibi, sektör içerisinde çalışmakta olan ve kariyerini yükseltmek isteyenler içinde faydalı eğitimler bulunmaktadır.  Mimarlık ve İç Mimarlık mesleği sürekli gelişime açık olan bir meslek dalı olduğu için ve bu mesleği yapmanın bazı gereklilikleri olduğundan dolayı bu eğitimi almayı tüm Mimar ve İç Mimarlara önermekteyiz.

Mimari Teknik Çizim Eğitimleri

Mimarların yeteneklerinin başında gelen çizim yeteneği, Teknik Çizim eğitimimizin kapsamında yer almaktadır. Bir mimarın teknik çizim konusunda bilgisi olması ve teknik çizimi gerçekleştirebileceği programlara hâkim olması gerekir. Aynı zamanda mimarlık projelerini tamamlayabileceği yardımcı programlara da hâkim olması şarttır çünkü mimari çizimler ve projeler artık dijital ortamda yapılmaktadır.

Eğitimimizin toplam süresi 300 Saat sürmekte olup, Mimari konuda kendini geliştirmek isteyen sektördeki herkesi kapsamaktadır.

Sektörle ilgili bazı soru ve cevapları da aşağıda sizlere sunuyoruz.

Mimarların Bilmesi Gereken Programlar Nelerdir?

Mimarların bilmesi gereken programlar Autocad, 3ds Max, V-Ray, Revit, Lumion, Photoshop, Sunum Teknikleri, Ofis Programları, Lightroom, Premiere’dir.

Autocad Kursunun Süresi ne kadardır?

Eğitimimiz içerisinde yer alan Autocad ile Teknik Çizim Eğitimimizin süresi 50 saat / 4 Hafta sürmektedir. Ayrıca Autocad Eğitimini tek eğitim olarak da şu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.
Autocad Kursu / Autocad Eğitimi

3ds Max Kursunun Süresi ne kadardır?

Eğitimimiz içerisinde yer alan 3ds Max ile Modelleme Eğitimimizin süresi 60 saat / 5 Hafta sürmektedir. Ayrıca 3ds Max Eğitimini tek eğitim olarak da şu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.
3ds Max Kursu / 3ds Max Eğitimi

V-Ray Kursunun Süresi Ne Kadardır?

Eğitimimiz içerisinde yer alan V-Ray ile Malzeme ve Render Eğitimimizin süresi 25 saat / 2 Hafta sürmektedir. Ayrıca V-Ray Eğitimini tek eğitim olarak da şu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.
V-Ray Kursu / V-Ray Eğitimi

Revit Kursunun Süresi Ne Kadardır?

Eğitimimiz içerisinde yer alan Revit Mimari ile Yapı Tasarımı Eğitimimizin süresi 50 saat / 4 Hafta sürmektedir. Ayrıca Revit Eğitimini tek eğitim olarak da şu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.
Revit Kursu / Revit Eğitimi

Lumion Kursunun Süresi Ne Kadardır?

Eğitimimiz içerisinde yer alan Lumion ile Render ve Animasyon Eğitimimizin süresi 25 saat / 2 Hafta sürmektedir. Ayrıca Lumion Eğitimini tek eğitim olarak da şu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.
Lumion Kursu / Lumion Eğitimi

Photoshop Kursunun Süresi Ne Kadardır?

Eğitimimiz içerisinde yer alan Photoshop ile Fotogerçekçi Render Eğitimimizin süresi 15 saat / 1 Hafta sürmektedir. Ayrıca Photoshop Eğitimini tek eğitim olarak da şu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.
Photoshop Kursu / Photoshop Eğitimi

Sunum Teknikleri Kursunun Süresi Ne Kadardır?

Eğitimimiz içerisinde yer alan Sunum Teknikleri ile Müşteri İletişimi Eğitimimizin süresi 20 saat / 1,5 Hafta sürmektedir. Ayrıca Sunum Teknikleri Eğitimini tek eğitim olarak da şu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.
Sunum Teknikleri Kursu / Sunum Teknikleri Eğitimi

Word & Excel Kursunun Süresi Ne Kadardır?

Eğitimimiz içerisinde yer alan Word & Excel ile İş Yönetimi Eğitimimizin süresi 25 saat / 2 Hafta sürmektedir. Ayrıca Word & Excel Eğitimini tek eğitim olarak da şu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.
Word & Excel Kursu / Word & Excel Eğitimi

Lightroom Kursunun Süresi Ne Kadardır?

Eğitimimiz içerisinde yer alan Lightroom ile Sahne Düzenleme Eğitimimizin süresi 15 saat / 1 Hafta sürmektedir. Ayrıca Lightroom Eğitimini tek eğitim olarak da şu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.
Lightroom Kursu / Lightroom Eğitimi

Premiere Kursunun Süresi Ne Kadardır?

Eğitimimiz içerisinde yer alan Premiere ile Video Oluşturma Eğitimimizin süresi 15 saat / 1 Hafta sürmektedir. Ayrıca Premiere Eğitimini tek eğitim olarak da şu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.
Premiere Kursu / Premiere Eğitimi