Uzmanlık Eğitimlerimizi

Hakkımızda

Ri Akademi

Hakkımızda

10 yıldır, sizlere kariyer planlaması yapmak ve eğitim vermek için gelişerek yolumuza devam ediyoruz.

Ri akademi, yetkinliklerini arttırarak kariyerinizin yolunu açıyor.

İlgili bölüm mezunu yada ilgili bölüm mezunu olmamak Ri Akademi için hiç sorun değil.

Uzman eğitmenlerimiz ile bilgisayar destekli, tamamen uygulama odaklı 10 kişilik sınıflarda başarıyı sizlere sunuyoruz.

Başarı bizim işimiz siz yeter ki bizimle yola çıkın.

  • Mesleğinizden memnun değil misiniz?
  • Meslek mi değiştirmek istiyorsunuz?
  • Mesleğiniz ile ilgili aldığınız eğitimler sadece teoride mi kaldı?
  • Edindiğiniz mesleğinizi devam ettirebilmek için gerekli bilgisayar programlarına hakim değil misiniz?

Mesleğinizden memnun değil misiniz?

Meslek mi değiştirmek istiyorsunuz?

Mesleğiniz ile aldığınız eğitimler sadece teoride mi kaldı?

Edindiğiniz mesleğinizi devam ettirebilmek için gerekli bilgisayar programlarına hakim değil misiniz?

10 Yıllık Deneyim
Ri Akademi, sizlerin güveniyle eğitime ışık tutmaya devam ediyor.
Dijital Dünya
Yeni çağın en popüler mesleklerinin eğitimlerini alın!
Öğrenme Garantisi
Sizlere %100 Öğrenme Garantisi vaat ediyoruz.

10 Yıldır eğitim sektöründe ilkleri gerçekleştiren ri akademi, şimdi yenilenen eğitim müfredatlarıyla yolunuza ışık tutmaya devam ediyor.

10 Yıldır eğitim sektöründe ilkleri gerçekleştiren Ri Akademi, şimdi yenilenen eğitim müfredatlarıyla yolunuza ışık tutmaya devam ediyor.

Hedefinize ulaşmak için Ri Akademi ile başarının kapılarını açın!

Kurulduğumuz günden bugüne müşteri memnuniyeti ile kendini yenileyen eğitim programları vermeye devam ediyoruz.

Rİ AKADEMİ 10 yıllık tecrübesi ile kurumunuz ve çalışanlarınız için doğru, faydalı ve uygulanabilir çözümleri üretebilecek eğitim programları düzenlemektedir.

Eğitimlerimizin her biri alanında uzmanlaşmış, teorik bilgilerin yanı sıra pratik iş dünyasına ilişkin bilgi düzeyleri yüksek olan uzmanlarımız tarafından kurumunuza özel hazırlanmış, uygulamalarla, güncel ve pratik bilgilerden oluşan, sektör gerçekleriyle birebir örtüşen eğitimlerdir.

Biz her kurumda bir sonraki eğitimi heyecanla bekleyen çalışanlar bırakıyoruz. Beraber çalışacağımız her kurum için heyecan duyuyoruz.

Çalışanlarına yatırım yapan kaliteli bir şirketin sizce de bu farkı yaşaması gerekmez mi? Kurumsal eğitimin en doğru adresi Rİ AKADEMİ!

Rİ AKADEMİ olarak farklı ölçekli firmalarla çalışıyoruz. Yaptığımız her eğitim bir öncekinden daha farklı. Çünkü dijital iş dünyasında sizlerin sayesinde bizlerde yenilenerek sizlere en güncel bilgilerle hizmet veriyoruz.

Eğitimlerde anlatmış olduğumuz bilgileri bir fiil Rİ AKADEMİ olarak kendimizde uyguluyoruz. İşimize yaramayan, inanmadığımız, bize uymayan herhangi bir teoriye eğitimlerimiz içinde yer vermiyoruz.

10 yıldan bu yana sektörde etmiş olduğumuz deneyimi ve kurumlarda anlatmış olduğumuz bilgilerin ne işe yaradığını görerek eğitimlerimizi sürekli güncelliyor ve farklılıklar yaratmaya çalışıyoruz.

Ri Akademi ile eğitim heryerde!

Ri Akademi sizi hem uzman bir birey olarak mezun ediyor, hem de dijital iş dünyasında sizlere kariyer imkanı sunuyor.

Üstelik şimdi bunu hem online da hem de yüz yüze eğitimde eşit şartları oluşturarak yapıyor.

Bizim ile geçirdiğiniz profesyonel uzmanlık eğitimi sonrası iş desteği sunarak yolunuzu aydınlatıyoruz, hem de bütçenizi hiç yormadan.

En uygun ödemelerle en doğru kariyerin adresi Rİ AKADEMİ !

Sektörde fark yaratmak ve sektörde aranan özel bireyler olmak için en doğru adres Ri Akademi.

Canlı Yayın Eğitimlerimiz

Hala yaşamış olduğumuz pandemi sürecinde evinde kendini hastalıktan korumak isteyen veya yurt ve şehir dışında olup Akademimiz den eğitim almak isteyen onlarca öğrenci adayımız için; Canlı yayın eğitimlerimiz Akademimiz de gerçekleşen eğitimlerimiz ile eş zamanlı bire bir aynı müfredat ile devam etmektedir.

Canlı Yayınlarımızla mezun olan öğrencilerimiz, diğer mezun öğrencilerimizle eşit şartlara sahip olurlar. Her mezun öğrencinin kariyerine destek verecek referanslar verilir ve mezunlarımız neredeyse %90 a varan oranda akademimizden çıkar çıkmaz işe yerleşirler.

Öğrenme Garantisi

Antalya Ri Akademi olarak istisnasız en önem verdiğimiz kısım Eğitim Garantisidir. İster grup eğitimi olsun, ister birebir eğitim; tüm eğitim dönemi boyunca öğrencilerimiz uygulamalı ve proje bazlı bir eğitim dönemi geçirir. Yapılan etüt çalışmalarıyla da alınan tüm eğitimler pekiştirilir. Bu nedenle geçirilen tüm eğitim dönemi verimli ve başarılıdır. Fakat Ri Akademi olarak öğrencilerimizin yüzde yüz memnuniyetini sağlamak için eğitim garantimiz mevcuttur. %90 devamlılık sağlayan, yapılan sınavlarda başarı oranı 60 ve altında kalan tüm öğrencilerimizin eğitim garantisi devreye girer ve sıfırdan ücretsiz eğitim alma hakkına sahip olur.

Dünya'nın her yerinden Ri Akademi'li olun

Eğitmenimiz, Akademi çatısı altında  derste iken aynı zamanda da canlı yayın ile  online kayıt olan öğrencilerimize bağlanarak eğitime devam edecektir. Böylece dünyanın her yerinden Ri Akademi’ li olabileceksiniz…

Uygulamalı Proje Çalışmaları (Portfolyo Oluşturmak)

Rİ Akademi Eğitim Merkezi olarak, Teknik Çizim ve 3D Uzmanlığı, Web ve Grafik Uzmanlığı, Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı olmak üzere tüm kariyer eğitim programlarımızda proje çalışması yapılmaktadır. Verilen eğitimlerimizin tümü uygulamalı olduğu için mezun olan öğrencilerimizin elinde sektörde rahatlıkla uzmanlıklarını gösterebilecekleri birden fazla proje bulunmaktadır. Bu sayede sadece eğitim ve diploma ile iş başvurusu yapmanın yanı sıra, hazırladığınız portfolyo çalışmaları ile de rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Sektörde aranan deneyim kıstasını kurs bitiminde hazırladığınız portfolyo çalışmaları ile aşabileceksiniz. 

Sertifika Programları

Ri Akademiye ait üç tip sertifikamız bulunmaktadır.

1- Eğitime %90 devamlılık ve proje teslim şartıyla Katılım Sertifikası verilmektedir.
2- Mezuniyet puanı 60 – 80 arası ise Başarı Sertifikası verilmektedir.
3- Mezuniyet puanı 80 ve üzeri ise Üstün Başarı Sertifikası verilmektedir.
Öğrencilerimizin aldığı kariyer eğitiminin yetkinlikleri sertifikasında bulunmaktadır.

Ri Akademinin Uluslararası yetkinlikleriyle Autodesk, Adobe ve Microsoft gibi yazılım devlerinin Uluslararası sertifikalarının da sahibi olabileceksiniz.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren kurumumuzdan ilgili sınavlarına girerek Apostil sertifikası da alabilirsiniz.

Akademi Olanakları
Bilgisayar, internet ve sakin ortama sahip olmayan öğrencilerimiz akademimizi saat 19:00’a kadar kullanabilmektedir. 3 katlı olan kurumumuzda 5 adet laboratuvarımız sabah,öğlen, akşam ve haftasonu seans seçenekleriyle doğru zamanda eğitim almanıza odaklıdır. Programları ve yapılan uygulamaları konforlu bir şekilde yapabileceğimiz son teknoloji bilgisayar donanımına sahip olup %100 lisanslı programlara sahip laboratuvarlarımız mevcuttur.
Ri Akademi Fırsatlar
%50 İndirim Kampanyası

Seçili eğitimlerimizde Yüzde 50 İndirim fırsatını kaçırmayın. Siz de Ri Akademi'li olun, sektörde öne geçin!

Kampanya Bitişi: 30 Nisan 2024