Uzmanlık Eğitimlerimizi

Ri Tasarım Atölyesi

Ri Akademi artık sadece eğitim hizmeti vermiyor. Ri Tasarım Atölyesi bünyesinde, farklı alanlarda da sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Teknik Çizim Hizmetleri

İç Mimari & Uygulama

İç mimari tasarım, bir mekanın iç kısmının tasarlanması sırasında ortaya çıkan çalışmaların bütünüdür.

Bu çalışmalar sırasında yaşam alanının verimli kullanılması ve şık bir yapıya bürünmesi için gerekli tüm müdahaleler yapılır.  Yaşam alanlarınızı sizin istekleriniz doğrultusunda iç mimarlar, teknik çözümleri de masaya yatırarak planlarlar.

Bu süreçte estetik, minimalizm, özel tasarımlar, karakter yansıması gibi farklı yaklaşımlar dikkate alınır.

Süreç sonrasında ise ortaya alanlara işlevsellik katan, görsel ambiyansı zevkli bir mekan çıkar.

Sizler de yaşam alanlarınızı planlarken profesyonel bir destek alabilirsiniz. Bunun için tecrübeli, profesyonel, empati kurma becerisi yüksek, modern ve etkili yaklaşımlara hakim bir ekip size istediğiniz yaşam alanı hayalini verecektir.

Kurumumuzun tasarım atölyesinde iç mimari tasarım ve uygulama hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca 3d modelleme hizmeti de verilmektedir.

Ajans Hizmetleri

Grafik & Web Tasarım

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Sizlerin ihtiyacı olan grafik tasarım çalışmalarını Ri Tasarım Atölyesi bünyesinde gerçekleştirerek, firmanızın pazarda daha iyi bir noktaya ulaşmasına vesile oluyoruz.

Kurumsal Kimlik: Firmanız için yapılan çalışmaların bütünüdür. Kurumsal her firma için olmazsa olmaz kabul edilen kurumsal kimlik çalışmasıyla; kartvizit, antetli kağıt, logo, broşür vs. gibi tanıtıcı elemanlara sahip olmuş olursunuz.

Web tasarım: Dijital mecralardaki yüzünüz web sitenizdir. Sizin için hazırlamış olduğumuz kurumsal kimlik çalışmalarımızın paralelinde (renk tonu-görseller vb.) kullanımı kolay, altyapısı güçlü ve arama motorları açısından tercih edilen web siteleri hazırlıyoruz. Profesyonel bir web sitesi sayesinde işletmenizi dijital mecralarda ulaşılabilirliğini ve güvenilirliğini artırabilirsiniz.

Kurumumuzun tasarım atölyesinde grafik ve web tasarım hizmeti verilmektedir.

Ajans Hizmetleri

Prodüksiyon Hizmetleri

Post Prodüksiyon hizmetlerimiz kapsamında video çekim, video montaj, animasyon (2D & 3D), dublaj, video klip, tanıtım filmi, fotoğraf çekimleri gibi farklı alanlarda hizmetler vermekteyiz.

Video Çekimleri: Tam kapsamlı Full HD kameralar ile yapılan çekimler, Jimmy Jib, Dron ve çok kameralı çekimleri kapsamaktadır. 

Tanıtım Filmi: Sizlerin  ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanacak olan video çekimleri daha sonrasında montaj aşamasında uygun seslendirme, VFX efektler ve müzikler eklenerek  tanıtım filmi haline dönüştürülmektedir.

Video Klip: Çekimleri yapılan video klip çalışmalarınız içeriğe uygun materyallerin birleştirilmesiyle render konumuna getirilir. Yayınlanacağı platforma göre (Youtube, instagram vs.) farklı çözünürlüklerde render alınabilmektedir. 

Fotoğraf Çekimleri: Kendi sütudyomuzda, sizin iş yerinizde veya dış mekanlarda yapılacak olan profesyonel fotoğraf çekimleridir.

Ri Akademi Fırsatlar
%50 İndirim Kampanyası

Seçili eğitimlerimizde Yüzde 50 İndirim fırsatını kaçırmayın. Siz de Ri Akademi'li olun, sektörde öne geçin!

Kampanya Bitişi: 30 Nisan 2024