Uzmanlık Eğitimlerimizi

Lightroom Eğitimi

Adobe Photoshop Eğitimi

Lightroom Eğitimi

Eğitim Başlangıcı

27 Mayıs 2024

Eğitim Süresi

15 Saat / 1 Hafta

Seanslarımız

Eğitim Modeli

Online & Yüzyüze

Akademimizdeki eğitimlere sınıf ortamında yüzyüze katılabilir veya eğitmenimiz derste iken aynı zaman da online olarak bağlanabilir sınıf ortamıyla aynı sürede eğitimi alabilirsiniz.

Sertifikalar

Adobe Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olan Ri Akademi’de Adobe Uluslararası Sınavlarına girerek, Uluslararası Adobe Sertifikası alabilirsiniz.

Eğitim süresince yaptığınız uygulamalar ve bitirme projenizin not ortalamaları alınarak mezuniyet notunuz hesaplanır.
Mezuniyet notuna göre Başarı ya da Üstün Başarı Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

Eğitiminizi katılım koşullarını yerine getirerek tamamladığınızda alabileceğiniz Ri Akademi Katılım Sertifikası 

Milli Eğitim Bakanlığının düzenlemiş olduğu sınavlara girerek alabileceğiniz MEB Onaylı Uluslararası Sertifika 

Eğitimi whatsapp ile paylaş
Bağlantılı Grup Eğitimi
İlgili Eğitimler
Lightroom Eğitimi

Lightroom ile
görsel düzenleme

Digital Mesleklerde Uzman Olun

Kullanımı kolay araçlar, fotoğrafları aydınlatmanıza, renkleri artırmanıza ve dikkat dağıtıcı unsurları maskelemenize olanak tanır, bunlar sayesinde vizyonunuzu hayata geçirebilirsiniz.

Lightroom Eğitimi İçeriği

Fotoğraf görüntülemek amacıyla Lightroom’u kullanabilirsiniz. Çünkü toplu olarak görmenize olanak sağladığından doğrudan fotoğraf seçimi yapmak için ideal bir araçtır.

Fotoğraflarınızı bir koleksiyon gibi düşünerek toplu güncellemeler yapmanıza olanak sağlar.

Fotoğraf üzerinde rötuş yapma imkanı da sağlamaktadır. Her ne kadar Photoshop kadar kapsamlı rötuş araçlarına sahip olmasa da temel anlamda tüm isteklerinizi karşılayabilecek bir yapıya sahiptir.

Bahsedildiği gibi görselde herhangi bir kalite kaybı olmadan düzenleme yapmak mümkündür. Fakat belli formatlarda çekilen fotoğraflar için bunu söylemek daha doğru olur. Doğrudan o ana gidip fotoğrafı yeniden çekiyormuş gibi düzenleyebilirsiniz.

Lightroom’un en faydalı özelliği tartışmasız ışık ayarlarıdır. Çünkü sunduğu seçenekleri sayesinde ışığı tüm ince ayrıntıları ile düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraf üzerindeki dilediğiniz gibi renk güncellemelerini oldukça hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Lightroom Eğitimi ile  Photoshop’a kıyasla çok daha hızlı bir şekilde birçok özelliği kullanabildiğinizi de görmüş olacaksınız.

Fotoğraf üzerinde istediğiniz bir alanı bulanıklaştırmak isteyebilirsiniz. Bunun için özel araçları vardır ve oldukça basittir.

Adobe Lightroom Eğitimi, temel seviyeden ileri seviyeye kadar işlenerek, program içindeki tüm toolların kullanımı öğretilip, eğitim sonunda farklı fotoğraf düzenleme çalışmaları  hazırlanacaktır. Aynı zamanda Lightroom Eğitimi içerisinde Photoshop ile Lightroom arasındaki iletişim de öğretilecek ve her iki programın da sorunsuz entegrasyonlu olarak kullanılabilmesi sağlanacaktır.

Lightroom Eğitimi Hakkında:

Fotoğraf stüdyolarından, katı modelleme programlarına, reklam sektöründen, kullanıcıların kendi özel resim çalışmalarına, internet sayfalarına kadar birçok alanda rakipsiz olan bu programa herkes ihtiyaç duyabilir. Sizde Lightroom Eğitimi ile yapılabilecekler, kullanan kişinin hayal gücüyle sınırlı olduğun eğitim sonunda gözlemlemiş olacaksınız.

Her alanda uzman ve amatör düzeyde olup da temel anlamda bilgisayar kullanabilen tüm kullanıcılara açıktır. Fotoğrafçılar, Öğrenciler, Grafik Tasarımcılar, Sosyal Medya yayıncıları, Multimedya (web, interaktif ürünler, TV-animasyon vb.), gazeteciler…

Kurumumuz ve kalitemiz Adobe onaylıdır.

Canlı Yayın Eğitimlerimiz

Hala yaşamış olduğumuz pandemi sürecinde evinde kendini hastalıktan korumak isteyen veya yurt ve şehir dışında olup Akademimiz den eğitim almak isteyen onlarca öğrenci adayımız için; Canlı yayın eğitimlerimiz Akademimiz de gerçekleşen eğitimlerimiz ile eş zamanlı bire bir aynı müfredat ile devam etmektedir.

Canlı Yayınlarımızla mezun olan öğrencilerimiz, diğer mezun öğrencilerimizle eşit şartlara sahip olurlar. Her mezun öğrencinin kariyerine destek verecek referanslar verilir ve mezunlarımız neredeyse %90 a varan oranda akademimizden çıkar çıkmaz işe yerleşirler.

Öğrenme Garantisi

Antalya Ri Akademi olarak istisnasız en önem verdiğimiz kısım Eğitim Garantisidir. İster grup eğitimi olsun, ister birebir eğitim; tüm eğitim dönemi boyunca öğrencilerimiz uygulamalı ve proje bazlı bir eğitim dönemi geçirir. Yapılan etüt çalışmalarıyla da alınan tüm eğitimler pekiştirilir. Bu nedenle geçirilen tüm eğitim dönemi verimli ve başarılıdır. Fakat Ri Akademi olarak öğrencilerimizin yüzde yüz memnuniyetini sağlamak için eğitim garantimiz mevcuttur. %90 devamlılık sağlayan, yapılan sınavlarda başarı oranı 60 ve altında kalan tüm öğrencilerimizin eğitim garantisi devreye girer ve sıfırdan ücretsiz eğitim alma hakkına sahip olur.

Dünya'nın her yerinden Ri Akademi'li olun

Eğitmenimiz, Akademi çatısı altında  derste iken aynı zamanda da canlı yayın ile  online kayıt olan öğrencilerimize bağlanarak eğitime devam edecektir. Böylece dünyanın her yerinden Ri Akademi’ li olabileceksiniz…

Uygulamalı Proje Çalışmaları (Portfolyo Oluşturmak)

Rİ Akademi Eğitim Merkezi olarak, Teknik Çizim ve 3D Uzmanlığı, Web ve Grafik Uzmanlığı, Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı olmak üzere tüm kariyer eğitim programlarımızda proje çalışması yapılmaktadır. Verilen eğitimlerimizin tümü uygulamalı olduğu için mezun olan öğrencilerimizin elinde sektörde rahatlıkla uzmanlıklarını gösterebilecekleri birden fazla proje bulunmaktadır. Bu sayede sadece eğitim ve diploma ile iş başvurusu yapmanın yanı sıra, hazırladığınız portfolyo çalışmaları ile de rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Sektörde aranan deneyim kıstasını kurs bitiminde hazırladığınız portfolyo çalışmaları ile aşabileceksiniz. 

Sertifika Programları

Ri Akademiye ait üç tip sertifikamız bulunmaktadır.

1- Eğitime %90 devamlılık ve proje teslim şartıyla Katılım Sertifikası verilmektedir.
2- Mezuniyet puanı 60 – 80 arası ise Başarı Sertifikası verilmektedir.
3- Mezuniyet puanı 80 ve üzeri ise Üstün Başarı Sertifikası verilmektedir.
Öğrencilerimizin aldığı kariyer eğitiminin yetkinlikleri sertifikasında bulunmaktadır.

Ri Akademinin Uluslararası yetkinlikleriyle Autodesk, Adobe ve Microsoft gibi yazılım devlerinin Uluslararası sertifikalarının da sahibi olabileceksiniz.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren kurumumuzdan ilgili sınavlarına girerek Apostil sertifikası da alabilirsiniz.

Akademi Olanakları
Bilgisayar, internet ve sakin ortama sahip olmayan öğrencilerimiz akademimizi saat 19:00’a kadar kullanabilmektedir. 3 katlı olan kurumumuzda 5 adet laboratuvarımız sabah,öğlen, akşam ve haftasonu seans seçenekleriyle doğru zamanda eğitim almanıza odaklıdır. Programları ve yapılan uygulamaları konforlu bir şekilde yapabileceğimiz son teknoloji bilgisayar donanımına sahip olup %100 lisanslı programlara sahip laboratuvarlarımız mevcuttur.
Ri Akademi, Adobe'un Yetkili eğitim ve sınav merkezidir.
SERTİFİKA ÖRNEKLERİ

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Oğulcan KAYACAN
Oğulcan KAYACAN
İç Mimar
Read More
Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümünden mezun olmama bir sene kala kendimi piyasaya hazırlamak, üç ve iki boyutlu proje çizmek ... Devamını Oku
Selin ŞENER
Selin ŞENER
Öğrenci
Read More
Yaz içerisinde Rİ AKADEMİ de Autocad, 3ds Max ve Photoshop eğitimleri aldım. Eğitim şekli kolay anlaşılır ve öğretici. Nilgün İŞLEK hocamın verdiği eğitim okulumda bana çok... Devamını Oku
Yusuf AYDOĞDU
Yusuf AYDOĞDU
Tasarımcı
Read More
Ri Akademi 'den aldığım eğitim iş hayatımı, iş kariyerimi başka bi alanda devam ettirmeme neden oldu. Okul hayatım ile şu anki iş hayatım birbirinden farklı ,hatta ortak... Devamını Oku
T.EFE
T.EFE
Mimar
Read More
3ds max+Vray kursuna kayıt oldum dersi veren hoca Ümit hoca çok bilgili bir eğitmen ve dersi iyi anlatıyor tavsiye ederim. Antalya’ nın en iyi akademisi... Devamını Oku
Şayeste DAĞDEVİREN
Şayeste DAĞDEVİREN
İnşaat Teknikeri
Read More
Ri Akademi'de Nilgün İŞLEK hocamdan almış olduğum 3ds Max eğitimi sayesinde mesleğim olan inşaat teknikerliğin de bir adım daha ilerlemiş oldum... Devamını Oku
Sinem ACAR
Sinem ACAR
İç Mimar
Read More
Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. Nilgün İŞLEK hocamdan almış olduğum eğitim kariyer başlangıcındaki en sağlam adımlardan bir tanesi... Devamını Oku
Nebi ÇELİK
Nebi ÇELİK
Seramik Mühendisi
Read More
Benim için çok kıymetli saygıdeğer hocam, eğitmenim Nilgün İŞLEK sayesinde kendime meslek oluşturdum ve şu ana dek birçok projeye imza attım ve devam ediyorum... Devamını Oku
Hira Deniz DALOĞLU
Hira Deniz DALOĞLU
Tasarımcı
Read More
Küçük yaşlardan itibaren tasarım ve teknik çizime ilgim vardı. Ama ne yazık ki eğitim sisteminin sadece sınavlara dayatılması ve genç insanların, yeteneğinin dışında... Devamını Oku
C. AKAN
C. AKAN
3D Artist
Read More
Ben lise mezunuyum meslek sahibi olmak için görüştüm max eğitimi aldım muazzam bi online eğitim sistemleri var şu anda paramı modelleme yaparak burdan kazanıyorum... Devamını Oku
Previous
Next

ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI

Ri Akademi Fırsatlar
%50 İndirim Kampanyası

Seçili eğitimlerimizde Yüzde 50 İndirim fırsatını kaçırmayın. Siz de Ri Akademi'li olun, sektörde öne geçin!

Kampanya Bitişi: 30 Nisan 2024