Uzmanlık Eğitimlerimizi

Office Programları Eğitimi

Adobe Photoshop Eğitimi
Office Programları Eğitimi

Eğitim Başlangıcı

16 Temmuz 2024

Eğitim Süresi

90 Saat / 2 Ay

Seanslarımız

Eğitim Modeli

Online & Yüzyüze

Akademimizdeki eğitimlere sınıf ortamında yüzyüze katılabilir veya eğitmenimiz derste iken aynı zaman da online olarak bağlanabilir sınıf ortamıyla aynı sürede eğitimi alabilirsiniz.

Online Eğitim Videomuzu izlediniz mi?

Sertifikalar

Microsoft Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olan Ri Akademi’de Microsoft Uluslararası Sınavlarına girerek, Uluslararası Microsoft Sertifikası alabilirsiniz.

Eğitim süresince yaptığınız uygulamalar ve bitirme projenizin not ortalamaları alınarak mezuniyet notunuz hesaplanır.
Mezuniyet notuna göre Başarı ya da Üstün Başarı Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

Eğitiminizi katılım koşullarını yerine getirerek tamamladığınızda alabileceğiniz Ri Akademi Katılım Sertifikası 

Milli Eğitim Bakanlığının düzenlemiş olduğu sınavlara girerek alabileceğiniz MEB Onaylı Uluslararası Sertifika 

Eğitimi whatsapp ile paylaş
Office Programları Eğitimi

Office Programları ile
İŞ YÖNETİMİ

Digital Mesleklerde Uzman Olun

Word, Excel, Power Point, Outlook gibi popüler Office Yazılımlarını, Office Programları Eğitimi ile öğrenin

Office Programları Eğitimi İçeriği

Word Programına Genel Bakış
Dosya Sekmesi ,Dosya Açma Kapama, Giriş Sekmesi, Ekle Sekmesi, Tablo İşlemleri, Sayfa Düzeni Sekmesi, Başvurular Sekmesi, Gözden Geçir Sekmesi, Görünüm Sekmesi , Kayıt Al Sekmesi

Word Çözümlü Uygulamalar
Dosya Açma – Kapama – Kayıt Etme, Pano Bölümü-Biçimsel Boyamalar – Yazı Boyama, Kesme-Kopyalama-Yapıştırma Uygulamaları, Yazı Tipi ve Paragraf Bölümü – Hizalama Uygulamaları, Stiller Bölümü ve Hazır Stillerin Kullanımı, Düzenleme Bölümü-Bul ve Değiştir Uygulamaları, Tablo Oluşturma Uygulamaları – Tablo Kopyalama, Satır EklemeKopyalama, Çizimler Bölümü Uygulamaları, Grafik Ekleme Uygulamaları, Smart Art Ekleme Uygulamaları, Köprü Link Ekleme Uygulamaları, Üstbilgi ve Altbilgi Bölümü Uygulamaları, Metin ve Simgeler Bölümü Uygulamaları, Sayfa Düzeni Sekmesi uygulamaları, İçindekiler ve Dipnot İşlemleri, Gözden Geçir Sekmesi-Yazım ve Dilbilgisi Ayarları, Sözcük Sayımı-Açıklama Uygulamaları, Görünüm Sekmesi-Göster-Yakınlaştır, Makrolar Bölümü Uygulamaları, Dışarıdan Dosyalarla Makro Çalışma, Sorularla Tüm Word Kullanımları Bölümü

Elektronik Tablo Programı Excel Konu Anlatımı
Excel Programına Genel Bakış-Dosya Sekmesi, Hücrelere Veri Girme İşlemleri, Giriş Sekmesi-Pano Bölümü, Giriş Sekmesi-Yazı Tipi-Paragraf-Sayı Bölümü, Satır, Sütun ve Hücre İşlemleri, Çalışma Sayfası İşlemleri, Hızlı Veri Girme ve Özel Listeler, Satır ve Sütun Sabitleme, Sayfa Düzeni Sekmesi, Gözden Geçir Sekmesi, Görünüm Sekmesi, Tablo Oluşturma

Excel Çözümlü Uygulamalar
4 İşlem Örneği, Otomatik Hesaplamalı 4 İşlemler, Üs-Yüzde İşlemleri, Temel Fonksiyonlar, Başka Bir Sayfadan, Belgeden Veri Alma ve Hücre Sabitleme, Yüzde Hesabı ve İç İçe Eğer Kullanımı, Metinleri Büyük Harf-Küçük Harf-Yalnızca Baş Harfleri Büyük Düzende Yazdırma, Hücrelerde Yer Alan Verileri Birleştirme, Tarih ve Saat Formülleri ile Çalışma, Kuvvet-Karekök Hesabı, Bir Dizideki Belirli Sıradaki Büyük Küçük Sayıyı Bulma, Hücredeki Değerin Parçasını Alma ve Karakter Sayısı Hesaplama, Dolu Olan Hücreleri Saydırma, Başka Sayfadaki Dolu Olan Hücreleri Saydırma, Grafik Ekleme, Veri Filtreleme, Veri Alt toplam Kullanımı, Metin ve Değerlere Göre Koşullu Biçimlendirme, Tablo Olarak Biçimlendirme, Veri Girdisini Doğrulama, Yinelenen Verilerin Silinmesi, Bul ve Seç Özelliği, Toplam Fonksiyonu, İç İçe Eğer Kullanımı, Yinelenen Verilerin Silinmesi, Makrolar

Sunum Hazırlama Programı PowerPoint Konu Anlatımı
PowerPoint Programına Genel Bakış-Dosya Sekmesi-Giriş Sekmesi, Ekle Sekmesi, Ses ve Video Ekleme, Tasarım Sekmesi, Geçişler Sekmesi, Animasyonlar Sekmesi, Slayt Gösterisi Sekmesi, Gözden Geçir Sekmesi, Görünüm Sekmesi

Outlook Programı ile Mail Hesapları
Outlook Mail Kurulumu ve Mail Alınması, Detaylı Ayarlarıyla Outlook, Otomatik Mail Gönderimi, Pop3 veya IMAP mail tanımlama, Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümleri

Office Programları Eğitimleri ile; Office Programlarının genel kullanımları, detaylı ayarları, gelişmiş ayarları gibi bölümler işlenmektedir. Office Programları Eğitimi ile ilgili herhangi bir ön şart aranmamaktadır. Uygulama ve ödev tekrarlarıyla ilerleyen eğitimimiz, Standart iş başvurularından yüksek düzey iş başvurularına kadar herkesin ihtiyacı olduğu bir eğitimdir. Office Programları Eğitimi sonunda alacağınız Sertifikalarınız, iş hayatınızda daha sağlam uygulamalar yapmanızı ve kendinizi geliştirmenize sağlayacaktır.

Office Programları Eğitimi Hakkında:

Office Programları Eğitimi, işini bilgisayar ortamında yapan herkesin bilmesi gereken en temel programlardan oluşan Office Programlarının Temel eğitimidir. MS Office programları sayesinde mimarların ve iç mimarların yürütecekleri projelerin hazırlanma ve tamamlanma süreçleri oldukça kolaylaşır.

MS Office programları yazı yazma, hesaplama yapma, belge oluşturma gibi basit temel iş gereksinimlerini oldukça kolay bir boyuta taşımaktadır. Bu programlarla; iş akışını, maliyet hesaplarınızı, metraj bilgileri gibi girişleri rahatlıkla yapabilir kendi muhasebenizi de rahatlıkla tutabilirsiniz.

Temel bilgisayar eğitimine sahip katılımcılar; hem diğer Office programlarına kolay uyum sağlayacaklar hem de Outlook ve PowerPoint uygulamalarında da yararlanabilecekleri bilgileri edineceklerdir. Metin ve paragraf düzenleme işlemlerine hakim olarak, tablo veya sekmeleri kullanabilir, resim- metin kutusu- Word Art – SmartArt -nesne gibi içeriklerle sorunsuz bir şekilde çalışabilirler. Ayrıca stiller, madde imleri, numaralandırma, içindekiler tablosu, kaynakça, adres – mektup birleştirme- belgede içerik koruma, değişiklikleri izleme, Word belgesini farklı formatlarla kaydedebilme ve şifreleme işlemleri gibi daha ileri seviye Word araçlarını etkin bir şekilde kullanabilirler.

Programda Word, Excel, Power Point, Outlook gibi popüler Office yazılımlarının eğitimleri verilmesinin yanı sıra, uygulama ve ödev odaklı bir eğitim de sağlanmaktadır.

Office Programları Eğitimi, CV gelişimine en büyük etki eden Office Yazılımlarının yanı sıra  Microsoft’un yeni teknolojilerine hakim olmak isteyen herkesin de katılabileceği bir eğitimdir.

Microsoft sınav merkezi olan kurumumuzda gireceğiniz Microsoft sınavları ile uluslararası sertifika alabileceksiniz.

Canlı Yayın Eğitimlerimiz

Canlı yayın eğitimlerimiz Akademimiz de gerçekleşen eğitimlerimiz ile eş zamanlı bire bir aynı müfredat ile devam etmektedir.

Sınıfta ders işlenirken sınıfa canlı bağlantı kurularak verilen Canlı Eğitimlerimizde, eğitmenlerimiz ihtiyaç halinde öğrencimizin bilgisayarına da bağlanabilmektedir.

Canlı Yayınlarımızla mezun olan öğrencilerimiz, diğer mezun öğrencilerimizle eşit şartlara sahip olurlar. Her mezun öğrencinin kariyerine destek verecek referanslar verilir ve mezunlarımız neredeyse %90'a varan oranda akademimizden çıkar çıkmaz işe yerleşirler.

Öğrenme Garantisi

Antalya Ri Akademi olarak istisnasız en önem verdiğimiz kısım Eğitim Garantisidir.İster grup eğitimi olsun, ister birebir eğitim; tüm eğitim dönemi boyunca öğrencilerimiz uygulamalı ve proje bazlı bir eğitim dönemi geçirir. Yapılan etüt çalışmalarıyla da alınan tüm eğitimler pekiştirilir. Bu nedenle geçirilen tüm eğitim dönemi verimli ve başarılıdır. Fakat Ri Akademi olarak öğrencilerimizin yüzde yüz memnuniyetini sağlamak için eğitim garantimiz mevcuttur. %90 devamlılık sağlayan, yapılan sınavlarda başarı oranı 60 ve altında kalan tüm öğrencilerimizin eğitim garantisi devreye girer ve sıfırdan ücretsiz eğitim alma hakkına sahip olur.

Dünya'nın her yerinden Ri Akademi'li olun

Eğitmenimiz, Akademi çatısı altında  derste iken aynı zamanda da canlı yayın ile  online kayıt olan öğrencilerimize bağlanarak eğitime devam edecektir. Böylece dünyanın her yerinden Ri Akademi’ li olabileceksiniz…

Uygulamalı Proje Çalışmaları (Portfolyo Oluşturmak)

Rİ Akademi Eğitim Merkezi olarak, Teknik Çizim ve 3D Uzmanlığı, Web ve Grafik Uzmanlığı, Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı olmak üzere tüm kariyer eğitim programlarımızda proje çalışması yapılmaktadır. Verilen eğitimlerimizin tümü uygulamalı olduğu için mezun olan öğrencilerimizin elinde sektörde rahatlıkla uzmanlıklarını gösterebilecekleri birden fazla proje bulunmaktadır. Bu sayede sadece eğitim ve diploma ile iş başvurusu yapmanın yanı sıra, hazırladığınız portfolyo çalışmaları ile de rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Sektörde aranan deneyim kıstasını kurs bitiminde hazırladığınız portfolyo çalışmaları ile aşabileceksiniz. 

Sertifika Programları

Ri Akademiye ait üç tip sertifikamız bulunmaktadır.

1- Eğitime %90 devamlılık ve proje teslim şartıyla Katılım Sertifikası verilmektedir.
2- Mezuniyet puanı 60 – 80 arası ise Başarı Sertifikası verilmektedir.
3- Mezuniyet puanı 80 ve üzeri ise Üstün Başarı Sertifikası verilmektedir.
Öğrencilerimizin aldığı kariyer eğitiminin yetkinlikleri sertifikasında bulunmaktadır.

Ri Akademinin Uluslararası yetkinlikleriyle Autodesk, Adobe ve Microsoft gibi yazılım devlerinin Uluslararası sertifikalarının da sahibi olabileceksiniz.

Ayrıca tüm Dünya'da geçerliliği olan ve üniversite onayı da bulunan E-Devlet Onaylı Sertifikalar, resmi belgeleme sürecinde önemli bir yer tutar. Bu sertifikaları da Ri Akademi bünyesinde alabilirsiniz. E-Devlet üzerinden doğrulanabilen bu sertifikalar, işverenler ve kurumlar tarafından büyük bir güvenle kabul edilir.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren kurumumuzdan ilgili sınavlarına girerek Apostil sertifikası da alabilirsiniz.

Akademi Olanakları

Bilgisayar, internet ve sakin ortama sahip olmayan öğrencilerimiz akademimizi saat 19:00’a kadar kullanabilmektedir.
4 kat + 1 Teras Katı olan kurumumuzda 5 adet laboratuvarımız, 2 adet konferans salonumuz, 2 adet özel ders odamız ile sabah, öğlen, akşam ve hafta sonu seans seçenekleriyle doğru zamanda eğitim almanıza odaklıdır.
Programları ve yapılan uygulamaları konforlu bir şekilde yapabileceğimiz son teknoloji bilgisayar donanımına sahip olup %100 lisanslı programlara sahip laboratuvarlarımız mevcuttur.

Ri Akademi, Microsoft'un Yetkili eğitim ve sınav merkezidir.
SERTİFİKA ÖRNEKLERİ

ÖĞRENCİ YORUMLARI

O. KAYACAN
O. KAYACAN
İç Mimar
Read More
Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümünden mezun olmama bir sene kala kendimi piyasaya hazırlamak, üç ve iki boyutlu proje çizmek ... Devamını Oku
S. ŞENER
S. ŞENER
Öğrenci
Read More
Yaz içerisinde Rİ AKADEMİ de Autocad, 3ds Max ve Photoshop eğitimleri aldım. Eğitim şekli kolay anlaşılır ve öğretici. Nilgün İŞLEK hocamın verdiği eğitim okulumda bana çok...Devamını Oku
Y. AYDOĞDU
Y. AYDOĞDU
Tasarımcı
Read More
Ri Akademi 'den aldığım eğitim iş hayatımı, iş kariyerimi başka bi alanda devam ettirmeme neden oldu. Okul hayatım ile şu anki iş hayatım birbirinden farklı ,hatta ortak... Devamını Oku
T. EFE
T. EFE
Mimar
Read More
3ds max+Vray kursuna kayıt oldum dersi veren hoca Ümit hoca çok bilgili bir eğitmen ve dersi iyi anlatıyor tavsiye ederim. Antalya’ nın en iyi akademisi...Devamını Oku
Ş. DAĞDEVİREN
Ş. DAĞDEVİREN
İnşaat Teknikeri
Read More
Ri Akademi'de Nilgün İŞLEK hocamdan almış olduğum 3ds Max eğitimi sayesinde mesleğim olan inşaat teknikerliğin de bir adım daha ilerlemiş oldum...Devamını Oku
S. ACAR
S. ACAR
İç Mimar
Read More
Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. Nilgün İŞLEK hocamdan almış olduğum eğitim kariyer başlangıcındaki en sağlam adımlardan bir tanesi... Devamını Oku
N. ÇELİK
N. ÇELİK
Seramik Mühendisi
Read More
Benim için çok kıymetli saygıdeğer hocam, eğitmenim Nilgün İŞLEK sayesinde kendime meslek oluşturdum ve şu ana dek birçok projeye imza attım ve devam ediyorum... Devamını Oku
H. D. DALOĞLU
H. D. DALOĞLU
Tasarımcı
Read More
Küçük yaşlardan itibaren tasarım ve teknik çizime ilgim vardı. Ama ne yazık ki eğitim sisteminin sadece sınavlara dayatılması ve genç insanların, yeteneğinin dışında... Devamını Oku
C. AKAN
C. AKAN
3D Artist
Read More
Ben lise mezunuyum meslek sahibi olmak için görüştüm max eğitimi aldım muazzam bi online eğitim sistemleri var şu anda paramı modelleme yaparak burdan kazanıyorum...Devamını Oku
Previous
Next
Ri Akademi Fırsatlar
%50 İndirim Kampanyası

Seçili eğitimlerimizde Yüzde 50 İndirim fırsatını kaçırmayın. Siz de Ri Akademi'li olun, sektörde öne geçin!

Kampanya Bitişi: 13 Temmuz 2024