Uzmanlık Eğitimlerimizi

Sunum Teknikleri Eğitimi

Sunum Teknikleri Eğitimi

Eğitim Süresi

30 Saat

Sunum Teknikleri Eğitimi ile, tasarım nedir, tasarımın temel unsurları, Adobe Photoshop , Illustrator ara yüz kullanımları , portfolyo ve sunum hazırlıkları , sunum teknikleri, malzeme bilgileri, ikonlar eklenti ve detaylar , esinlenme , kopyalama ve tasarımları geliştirecek faydalı siteler ve örnekler…

Ri Akademi ile, Dijital Mesleklerde Uzman Olun!

Herkese Uygun

Sunum Teknikleri Eğitimi

Gerek iş hayatımız da olsun, gerek eğitim hayatımız da olsun fikirlerimizi, tasarımlarımızı, en önemlisi işimizi en etkili şekilde anlatabilmemizin yollarında biri sunum yapmaktır. Bir   çok ajans ve markalar yaptıkları işleri anlatmak için sunuma başvurmaktadırlar. Bizlerde sunum teknikleri eğitimi ile sizlerin bu konudaki yetkinliklerinizi kazanmanızı sağlamayı amaçlıyoruz.

Bu eğitimle: tasarım nedir, tasarımın temel unsurları, Adobe photoshop , illüstratör ara yüz kullanımları , portfolyo ve sunum hazırlıkları , sunum teknikleri, malzeme bilgileri, ikonlar eklenti ve detaylar , esinlenme , kopyalama  ve tasarımları geliştirecek faydalı siteler ve örnekler…

Özellikle Mimarlık ve iç Mimarlık mezunu ve okuyan arkadaşlarımızın proje sunumlarında profesyonellik anlamında tercih etmeleri gereken size özel tasarlanmış bir eğitimdir.

Sunum Teknikleri Eğitimi sonrasında proje ve fikirlerinizi profesyonelce anlatma iletme yeteneğini kazanacağız. Mesleğimizle ilgili işler de temel tasarım unsurlarını kullanarak estetik ve işlevsel tasarımlar oluşturmaya yakın olacağız ve yapmış olduğumuz   projeler, ürünler ve malzemelerin ifadesinde   anlaşılır   akıcı bir sunum tekniği   kullanmış olacağız.

Sunum Teknikleri Eğitimi İçeriği

Projelerinizin 2 boyutlu çalışmalarınızı yine vektörel çalışma olarak resim formatlarıyla aynı ortamda buluşturarak sunumlarınızı daha anlaşılır ve kaliteli bir hale getirerek metinlerle de bezemenize olanak sağlar. Proje ve tasarımlarınızı hem ölçeklendirmeli hem anlatım ve açıklamalı hem de görselleler zenginleştirerek fark yaratacaksınız. Üstelik çoklu sayfa yapımında da oldukça pratik sonuçlara kavuşacaksınız.

Photoshop programının tüm araçlarını öğrenerek; grafik, poster, çerçeve ve sunum hazırlama resim düzenleme ve Autocad projeleri boyama. 3D modellerinizi düzenleme.

Illustrator programının tüm araçlarını öğrenerek; grafik, poster, çerçeve ve vektörel olan tüm tasarımlarınızı ölçekli bir şekilde sunumlarınıza dahil etme ve çizim yapabilme.

Indesign programı ile sunumlarımızı çoklu sayfalarda da aktif ve profesyonelce hazırlama teknikleri

ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI

Ri Akademi Fırsatlar
%50 İndirim Kampanyası

Seçili eğitimlerimizde Yüzde 50 İndirim fırsatını kaçırmayın. Siz de Ri Akademi'li olun, sektörde öne geçin!

Kampanya Bitişi: 30 Nisan 2024