Uzmanlık Eğitimlerimizi

Yetkinliklerimiz

Gün geçtikçe gelişen yetkinliklerimiz ile yolumuza devam ediyor, yolunuza ışık tutuyoruz...

AutoCAD
3ds Max
Revit
Fusion 360

Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi

Autodesk, endüstriyel kullanıma dönük profesyonel yazılımlar geliştiren bir ABD firmasıdır. Dünyada en çok kullanılan endüstriyel amaçlı yazılımları portföyünde bulundurmakla birlikte en çok yazılım kodu üreten firmaların başında olmasıyla da tanınır. En çok kullanılan yazılımı Autocad’dir.

2005 yılında SGI firmasının yazılım grubu olan Alias firmasını da satın almasıyla gündeme gelmiştir.

Ürün yelpazesinde; inşaat, makine, endüstri, mimari ve sinema alanına yönelik ürünleri vardır. Alanında ilk ürünleri son kullanıcı için üretmesi nedeniyle özellikle ABD dışındaki bazı ülke üniversitelerinde yazılımları öğretim anlamında ders olarak okutulur.

Aynı zamanda yine Autocad firmasına ait 3DS Max, Fusion 360, revit gibi diğer programların eğitimleri de akademimizde verilmektedir.

Önemli Not

Rİ AKADEMİ Bilişim Eğitim Merkezi Autodesk'in yetkili eğitim ve kurs merkezidir. Verdiğimiz sertifikalar Uluslararası Geçerliliği olan gerçek Autodesk sertifikalarıdır.

İllustrator
Photoshop
3ds Max
Dreamweaver
Autocad
Microsoft
Adobe XD
.Net

Pearson VUE ve Certiport Yetkili Sınav Merkezi

Pearson VUE ve Certiport, akademik kurumlar seviyesinde olan, her türlü iş gücü ve kurumsal teknoloji pazarları için profesyonel ve pratik test çözümleri temelinde özel sertifika sınavları sunan bir dünya lideridir.

Akademimiz Pearson VUE ve Certiport şirketlerinin tüm sertifika yetkinliklerine sahiptir. Aynı zamanda Ri Akademi, eğitimini verdiği programların da uluslararası sınavlarını yapabilme yetkisine sahip ve bu sınavlarda başarılı olunması durumunda Uluslararası Sertifika’da verilmektedir.

Akademimizde sınavlarına girerek Uluslararası Sertifika alabileceğiniz programlarımızdan bazıları şunlardır.

  • Adobe Programları (Photoshop, İllustrator, İndesign, Dreamweaver vs..)
  • Microsoft Programları (.Net Core, MS Sql server vs..)
  • Autodesk Programları (Autocad, 3Ds Max, revit vs..)