Uzmanlık Eğitimlerimizi

3 Boyutlu Tasarım Eğitimi

YAZ BİLİŞİM ATÖLYESİ

ÇOCUKLARIMIZIN AKILLI BİLİŞİMLE TANIŞMALARINA İZİN VERİN!

Bilişim Teknolojileri sektöründe eğitim hizmeti veren Özel Radikal İz Bilişim Teknolojileri ve eğitim Hizmetleri kursu (Ri Akademi); bilişim sektöründe sizlerin ve çocuklarımızın önünü açıyor.

Kariyer Odaklı Eğitimleri ve Çocuklarımıza Yönelik Eğitimleri ile Dijital çağa ayak uydurabilen nesiller ve kendi işini yapmaktan haz alan gençler yetiştiriyoruz..

ATÖLYEMİZDE…

Çocuklarımız eğitimlerimiz konularında harikalar yaratırken hem eğlenip hem de bilgisayar başındaki vakitlerini nasıl verimli kullanacaklarını öğrenecekler.

3 Boyutlu Tasarım Eğitimi

Bırakın HAYALLERİNE DOKUNSUNLAR…

Çocuklarımızın zihinlerindeki fikirleri bilgisayar programında tasarlayarak yazıcıdan çıktı alabilmesi mümkün…

Atölyemizde, tasarımlarını 3ds max –FUSİON 360 -TİNCERCAD gibi Autodesk programlarında modelleyecekler.

  • TinkerCad Arayüzü: Atölyenin ilk günlerinde, öğrencilere TinkerCad arayüzü ve temel kavramlar öğretilir. Bu, öğrencilerin TinkerCad araçlarını ve menülerini kullanarak nesneleri düzenlemelerini, döndürmelerini, boyutlandırmalarını ve taşımalarını sağlar.
  • Geometrik Şekiller: Atölyenin ikinci günlerinde, öğrenciler TinkerCad aracılığıyla geometrik şekillerin nasıl tasarlandığını öğrenirler. Bu, öğrencilerin nesneleri parçalara ayırma, şekilleri birleştirme ve çeşitli renkler kullanarak objeleri tasarlama becerilerini geliştirir.
  • İleri Modelleme: Atölyenin ilerleyen günlerinde, öğrenciler TinkerCad araçlarını kullanarak daha karmaşık modeller oluşturabilirler. Bu, öğrencilerin nesneleri şekillendirmelerine, yeni özellikler eklemelerine ve benzersiz tasarımlar oluşturmalarına olanak tanır.
  • Tasarım ve Üretim: Atölyenin son günlerinde, öğrenciler tasarım ve üretim süreci hakkında bilgi edinebilirler. Bu, öğrencilerin 3D tasarımlarını gerçek dünyada kullanılabilir hale getirmelerini ve 3D baskı teknolojisini kullanarak nesneleri yazdırmalarını içerir.

Hedefimiz, HAYALLERİNE DOKUNARAK geleceğe umutla bakacak nesiller yetiştirmek…

Geleceğimiz Çocuklarımız

Ri Akademi çocuk eğitimlerinde de öncü

Etrafımızdaki herşey inanılmaz bir hızla teknoloji çağına ayak uyduruyor.

Çocuklarımızı, teknolojiyi takip eden taraf yerine teknolojiyi yaratan tarafta yapma fikri size de çok cazip gelmiyor mu?

Peki küçük yaşlarda çocuğumuza verilecek bu eğitimlerin faydalarını biliyor musun? 

Daha detaylı bilgi almak için bizi hemen arayın

Ri Akademi Fırsatlar
%50 İndirim Kampanyası

Seçili eğitimlerimizde Yüzde 50 İndirim fırsatını kaçırmayın. Siz de Ri Akademi'li olun, sektörde öne geçin!

Kampanya Bitişi: 13 Temmuz 2024