Uzmanlık Eğitimlerimizi

3ds MAX Eğitimi

3ds MAX Eğitimi

Eğitim Başlangıcı

24 Haziran 2024

Eğitim Süresi

60 Saat / 5 Hafta

Seanslarımız

Eğitim Modeli

Online & Yüzyüze

Akademimizdeki eğitimlere sınıf ortamında yüzyüze katılabilir veya eğitmenimiz derste iken aynı zaman da online olarak bağlanabilir sınıf ortamıyla aynı sürede eğitimi alabilirsiniz.

Online Eğitim Videomuzu izlediniz mi?

Sertifikalar

Sadece yetkili eğitim merkezlerinden alabileceğiniz Autodesk Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

Eğitim süresince yaptığınız uygulamalar ve bitirme projenizin not ortalamaları alınarak mezuniyet notunuz hesaplanır.
Mezuniyet notuna göre Başarı ya da Üstün Başarı Sertifikası almaya hak kazanırsınız.

Eğitiminizi katılım koşullarını yerine getirerek tamamladığınızda alabileceğiniz Ri Akademi Katılım Sertifikası 

Milli Eğitim Bakanlığının düzenlemiş olduğu sınavlara girerek alabileceğiniz MEB Onaylı Uluslararası Sertifika 

Eğitimi whatsapp ile paylaş
Bağlantılı Grup Eğitimi
İlgili Eğitimler

3ds Max ile
Modelleme

Digital Mesleklerde Uzman Olun

3ds MAX Eğitimi ile programı temel seviyeden ileri seviyeye kadar işlenerek, eğitim sonunda en az 3 iç mekan 3 dış mekan modellemesi renderları dahil tamamlanmaktadır.

3ds Max Eğitimi İçeriği

3Ds Max’e Giriş • Ekranlar • Koordinat Düzleme • Temel Obje Yaratım Teknikleri • Standard ve Extended Primitive Objeler • Compound Objeler • Transform Araçları  • Ekran Denetim Araçları • Modifier’ların Kullanımı • 2D Şekillerin Kullanımı • 2D Şekillerden 3D Objeler Üretilmesi • Duvar, Kapı, Pencere, Merdiven, Korkuluk • Parametrik Objelerin Kullanımı • Polygon Modelleme Teknikleri •  Blueprint Modelleme Teknikleri • UVW Modifier ile Obje Koordinatlarının Düzenlenmesi • 3DS Max kursumuzda çeşitli iç mekan-dış mekan modelleme ve render uygulamaları yapılmaktadır.

3ds Max Eğitimi Hakkında:

3ds Max eğitimi  programın amacı; Kurs katılımcılarına, uluslararası 3 boyutlu çizim dilini öğreterek 3D tasarımlar yapmalarını sağlıyoruz. Bu eğitimi tamamladıklarında piyasadaki ilgili insanlarla aynı teknik dili konuşarak ayrılıyorlar.  3Ds Max programı ile bilgisayar destekli 3 boyutlu çalışmaları hızlı bir şekilde yapabilmelerini ve bu yolla ortaya çıkan satış ve pazarlaması için gerekli olan dijital görselleri hazırlayabilmekteler.

Programa; Meslek edinmek isteyenler, lise mezunları, mobilyacılar, Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, İç Mimarlık, Makine Mühendisliği, Mekatronik, İnşaat Mühendisliği Endüstri Ürünleri Tasarımı gibi farklı branşlardan kendisini bu alanda geliştirmek isteyenler katılabilir.

Eğitim kapsamında, dünyaca ünlü Autodesk firmasının 3Ds Max Programlarının ayrıntılı özellikleri, bu amaca uygun, iş istasyonları ve yüksek performanslı kişisel bilgisayarlardan oluşan bir donanım ortamında gösterilmektedir.

3ds Max Eğitimi; Autodesk tarafından hazırlanan eğitim ve sınavlarına girerek Autodesk Sertifikalı Profesyonel unvanını almış, dalında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Katılımcılar Uluslararası sınav merkezi olan akademimizde bu sınavlara girebilirler.

Kurumumuz ve kalitemiz Autodesk onaylıdır.

Canlı Yayın Eğitimlerimiz

Canlı yayın eğitimlerimiz Akademimiz de gerçekleşen eğitimlerimiz ile eş zamanlı bire bir aynı müfredat ile devam etmektedir.

Sınıfta ders işlenirken sınıfa canlı bağlantı kurularak verilen Canlı Eğitimlerimizde, eğitmenlerimiz ihtiyaç halinde öğrencimizin bilgisayarına da bağlanabilmektedir.

Canlı Yayınlarımızla mezun olan öğrencilerimiz, diğer mezun öğrencilerimizle eşit şartlara sahip olurlar. Her mezun öğrencinin kariyerine destek verecek referanslar verilir ve mezunlarımız neredeyse %90'a varan oranda akademimizden çıkar çıkmaz işe yerleşirler.

Öğrenme Garantisi

Antalya Ri Akademi olarak istisnasız en önem verdiğimiz kısım Eğitim Garantisidir.İster grup eğitimi olsun, ister birebir eğitim; tüm eğitim dönemi boyunca öğrencilerimiz uygulamalı ve proje bazlı bir eğitim dönemi geçirir. Yapılan etüt çalışmalarıyla da alınan tüm eğitimler pekiştirilir. Bu nedenle geçirilen tüm eğitim dönemi verimli ve başarılıdır. Fakat Ri Akademi olarak öğrencilerimizin yüzde yüz memnuniyetini sağlamak için eğitim garantimiz mevcuttur. %90 devamlılık sağlayan, yapılan sınavlarda başarı oranı 60 ve altında kalan tüm öğrencilerimizin eğitim garantisi devreye girer ve sıfırdan ücretsiz eğitim alma hakkına sahip olur.

Dünya'nın her yerinden Ri Akademi'li olun

Eğitmenimiz, Akademi çatısı altında  derste iken aynı zamanda da canlı yayın ile  online kayıt olan öğrencilerimize bağlanarak eğitime devam edecektir. Böylece dünyanın her yerinden Ri Akademi’ li olabileceksiniz…

Uygulamalı Proje Çalışmaları (Portfolyo Oluşturmak)

Rİ Akademi Eğitim Merkezi olarak, Teknik Çizim ve 3D Uzmanlığı, Web ve Grafik Uzmanlığı, Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı olmak üzere tüm kariyer eğitim programlarımızda proje çalışması yapılmaktadır. Verilen eğitimlerimizin tümü uygulamalı olduğu için mezun olan öğrencilerimizin elinde sektörde rahatlıkla uzmanlıklarını gösterebilecekleri birden fazla proje bulunmaktadır. Bu sayede sadece eğitim ve diploma ile iş başvurusu yapmanın yanı sıra, hazırladığınız portfolyo çalışmaları ile de rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Sektörde aranan deneyim kıstasını kurs bitiminde hazırladığınız portfolyo çalışmaları ile aşabileceksiniz. 

Sertifika Programları

Ri Akademiye ait üç tip sertifikamız bulunmaktadır.

1- Eğitime %90 devamlılık ve proje teslim şartıyla Katılım Sertifikası verilmektedir.
2- Mezuniyet puanı 60 – 80 arası ise Başarı Sertifikası verilmektedir.
3- Mezuniyet puanı 80 ve üzeri ise Üstün Başarı Sertifikası verilmektedir.
Öğrencilerimizin aldığı kariyer eğitiminin yetkinlikleri sertifikasında bulunmaktadır.

Ri Akademinin Uluslararası yetkinlikleriyle Autodesk, Adobe ve Microsoft gibi yazılım devlerinin Uluslararası sertifikalarının da sahibi olabileceksiniz.

Ayrıca tüm Dünya'da geçerliliği olan ve üniversite onayı da bulunan E-Devlet Onaylı Sertifikalar, resmi belgeleme sürecinde önemli bir yer tutar. Bu sertifikaları da Ri Akademi bünyesinde alabilirsiniz. E-Devlet üzerinden doğrulanabilen bu sertifikalar, işverenler ve kurumlar tarafından büyük bir güvenle kabul edilir.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren kurumumuzdan ilgili sınavlarına girerek Apostil sertifikası da alabilirsiniz.

Akademi Olanakları

Bilgisayar, internet ve sakin ortama sahip olmayan öğrencilerimiz akademimizi saat 19:00’a kadar kullanabilmektedir.
4 kat + 1 Teras Katı olan kurumumuzda 5 adet laboratuvarımız, 2 adet konferans salonumuz, 2 adet özel ders odamız ile sabah, öğlen, akşam ve hafta sonu seans seçenekleriyle doğru zamanda eğitim almanıza odaklıdır.
Programları ve yapılan uygulamaları konforlu bir şekilde yapabileceğimiz son teknoloji bilgisayar donanımına sahip olup %100 lisanslı programlara sahip laboratuvarlarımız mevcuttur.

Ri Akademi, Autodesk'in Yetkili eğitim ve sınav merkezidir.
SERTİFİKA ÖRNEKLERİ

ÖĞRENCİ YORUMLARI

O. KAYACAN
O. KAYACAN
İç Mimar
Read More
Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümünden mezun olmama bir sene kala kendimi piyasaya hazırlamak, üç ve iki boyutlu proje çizmek ... Devamını Oku
S. ŞENER
S. ŞENER
Öğrenci
Read More
Yaz içerisinde Rİ AKADEMİ de Autocad, 3ds Max ve Photoshop eğitimleri aldım. Eğitim şekli kolay anlaşılır ve öğretici. Nilgün İŞLEK hocamın verdiği eğitim okulumda bana çok...Devamını Oku
Y. AYDOĞDU
Y. AYDOĞDU
Tasarımcı
Read More
Ri Akademi 'den aldığım eğitim iş hayatımı, iş kariyerimi başka bi alanda devam ettirmeme neden oldu. Okul hayatım ile şu anki iş hayatım birbirinden farklı ,hatta ortak... Devamını Oku
T. EFE
T. EFE
Mimar
Read More
3ds max+Vray kursuna kayıt oldum dersi veren hoca Ümit hoca çok bilgili bir eğitmen ve dersi iyi anlatıyor tavsiye ederim. Antalya’ nın en iyi akademisi...Devamını Oku
Ş. DAĞDEVİREN
Ş. DAĞDEVİREN
İnşaat Teknikeri
Read More
Ri Akademi'de Nilgün İŞLEK hocamdan almış olduğum 3ds Max eğitimi sayesinde mesleğim olan inşaat teknikerliğin de bir adım daha ilerlemiş oldum...Devamını Oku
S. ACAR
S. ACAR
İç Mimar
Read More
Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim. Nilgün İŞLEK hocamdan almış olduğum eğitim kariyer başlangıcındaki en sağlam adımlardan bir tanesi... Devamını Oku
N. ÇELİK
N. ÇELİK
Seramik Mühendisi
Read More
Benim için çok kıymetli saygıdeğer hocam, eğitmenim Nilgün İŞLEK sayesinde kendime meslek oluşturdum ve şu ana dek birçok projeye imza attım ve devam ediyorum... Devamını Oku
H. D. DALOĞLU
H. D. DALOĞLU
Tasarımcı
Read More
Küçük yaşlardan itibaren tasarım ve teknik çizime ilgim vardı. Ama ne yazık ki eğitim sisteminin sadece sınavlara dayatılması ve genç insanların, yeteneğinin dışında... Devamını Oku
C. AKAN
C. AKAN
3D Artist
Read More
Ben lise mezunuyum meslek sahibi olmak için görüştüm max eğitimi aldım muazzam bi online eğitim sistemleri var şu anda paramı modelleme yaparak burdan kazanıyorum...Devamını Oku
Previous
Next

ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI

3d studio max
3d max architecture course
3ds Max v-Ray Eğitimi
3d mex kursu
3dmex kursu
3ds max kursları
Ri Akademi Fırsatlar
%50 İndirim Kampanyası

Seçili eğitimlerimizde Yüzde 50 İndirim fırsatını kaçırmayın. Siz de Ri Akademi'li olun, sektörde öne geçin!

Kampanya Bitişi: 30 Nisan 2024