Uzmanlık Eğitimlerimizi

Yazılım Eğitimi (Full-Stack Yazılımcı Yetiştirme Programı) Başlıyor!!!

Yazılım Eğitimi (Full-Stack Yazılımcı Yetiştirme Programı) Başlıyor!!!

Full-Stack Yazılımcı Yetiştirme Programı Başlıyor!!!

Bu eğitim programı ile yazılım geliştirme alanında kendinizi geliştirmek ve profesyonel bir full-stack yazılımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu programda hem back-end hem de front-end teknolojilerini öğrenecek ve gerçek hayatta kullanabileceğiniz web uygulamaları geliştireceksiniz.

Eğitim programımızın içeriği şu şekildedir:

Back-End (Python Ağırlıklı C# ve Pyqt5) — 90 Saat

Bu bölümde Python programlama dilini ve C# programlama dilini öğrenecek ve Pyqt5 ile masaüstü uygulamaları geliştireceksiniz. Ayrıca web servisleri, API’ler, veri yapıları, algoritmalar, nesne yönelimli programlama, tasarım kalıpları gibi konulara da hakim olacaksınız.

MySQL Veritabanı Programcılığı– 50 Saat

Bu bölümde MySQL veritabanı sistemini öğrenecek ve veri tabanı tasarımı, sorgulama, optimizasyon, yedekleme gibi konularda bilgi sahibi olacaksınız. Ayrıca Python ve C# ile MySQL veritabanına bağlanmayı ve veri işlemlerini yapmayı da öğreneceksiniz.

Front-End (Html, Css, DjLango, Bootstrap) 60 Saat

Bu bölümde web tasarımının temelleri olan Html, Css, DjLango ve Bootstrap teknolojilerini öğrenecek ve modern, responsive ve kullanıcı dostu web siteleri tasarlayacaksınız. Ayrıca JavaScript programlama dilini ve jQuery kütüphanesini de öğrenerek web sitelerinize dinamiklik ve interaktiflik katacaksınız.

Eğitim programımızın sonunda bir sertifika alacak ve portfolyonuza ekleyebileceğiniz projeler yapmış olacaksınız. Eğer siz de yazılım dünyasına adım atmak istiyorsanız bu eğitim programına kaydolun ve hayallerinizi gerçekleştirin!

Siz de derslerimizi ücretsiz deneyimleyebilirsiniz…
💻www.riakademi.com.tr
📧info@riakademi.com.tr
📲+905322300596
☎️+902423130085

Ri Akademi ile Dijital Mesleklerde Uzman Olun !